Sıkça Sorulan Sorular

Radyo yayını yapan sunucunun lokasyonu neresidir ?

Radyo hizmetlerimizin tamamı Türkiye lokasyonda olup , kendi bünyemizdeki sunucularımızdan sizlere hizmet vermektedir.
Türkiye lokasyonda aktif olan yayınlarınız son kullanıcıya yani dinleyicilerinize en kaliteli şekilde iletilmektedir.

Radyo Hosting paketlerinin alt yapısında ne kullanılmaktadır ?

Radyo hosting paketlerimizin altyapısında Shoutcast Server ve SonicPanel Kontrol Paneli kullanılmaktadır.

Radyo Hizmetlerimizde Auto DJ özelliği ve ( Play List ) hazır liste mevcutmudur ?

Radyo paketlerimizin tamamında Auto DJ özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde radyo yayınınız siz olmasanızda devam etmektedir.

Auto Dj özelliği aktif iken çalacak müzikleri ve listelerini siz Shoutcast Radyo kontrol panelinden kendiniz ayarlayabilmektesiniz.ve ayni anda da planlana bilir özeligine sahiptir, örnek sabah 07:00 dan 10:00 kadar pop muzik gibi planlana bilir ayarlari mevcuttur.

Radyo Hosting Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

Kesintisiz bir radyo yayını yapabilirsiniz. Zamanla artan kitlenize karşılık üst paketlere kolaylıkla geçiş yapabilir ve bu geçiş esnasında herhangi bir kesinti yaşamadan yayına devam edebilirsiniz. Auto DJ özelliği ile sizler bilgisayar başında olmasanız dahi yönetim panelinden yapacağınız birkaç ayar ile otomatik yayın yapabilirsiniz.

Radyo Paketlerinizde yayın kalitesi ve sayısını arttırabilirmiyiz ?

Radyo hizmetinizde yayın kalitesini ve dinleyici sayısını arttırabilirsin. Yayın kalitesi için mevcut hizmetiniz varsa destek talebi açarak iletebilirsiniz ekibimize.
Dinleyici sayısını arttırmak için mevcut paketlerin üzerinde bir talep olması durumunda destek talebi üzerinden yada teklif almak için bilgi@radyopanel.com ‘e mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Radyo paketlerine özel ip adresi ve port alabilir miyiz ?

Radyo paketlerimize özel IP adresi satın alabilirsiniz. Radyo Hosting – 4 paketimizde özel ip ücretsiz olarak verilmektedir.
Özel IP alımı sonrası dilediğiniz port tarafınıza tahsis edilecektir. Bu IP üzerinde sadece size özel Radyo olup yayın tamamen size ait olacaktır

sesli panel radyo dinle kesintisiz Mobil Sohbet

Powered by EvrenselPanel