Hakkımızda

Firmamız 2008 yılında kurulmuştur. Bu adres üzerinden uygun fiyatlarla sizlere kaliteli radyo hosting ve bilişim alanında destek verebiliyoruz.

Hizmeti politikasından ödün vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Web Hosting, domain ve mobil uygulamalar konusunda deneyim sahibiyiz. En büyük avantajlarımızdan bir tanesi veri merkezi hizmetlerini kesintisiz olarak sunabilmemizdir. Datacenter altyapımız üzerinden gerekli desteği verebiliyoruz. Bu uygulama sayesinde her zaman uygun fiyat ve hızlı müdahale imkanına sahibiz. Detaylar için dilerseniz bizleri telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz. Destek ekibimiz her konuda müdahaleyi kolayca yapabilir. Bu adres üzerinden vermiş olduğumuz bütün hizmetler yüksek konfigürasyonlu ve yüksek hızlı sunucular üzerinden tamamlanır.

 

Güvenilir Hizmet

Yıllardır radyo hosting ve mobil yazılım konusunda hizmet veriyoruz. Farklı lokasyonlarda güvenle yedekleyen bir radyo hosting deneyimi sizleri bekliyor. 2008 yılından bu yana ilerleyen, büyüyen ve daima kaliteli hizmeti ön planda tutan çalışmalarımız devam ediyor. Uzun yıllardır bilişim sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Türkiye ve Avrupa pazarına yönelik radyo hosting sunucularımız sizleri bekliyor. Farklı sektörlerden oluşan müşterilerimize ve rekabet avantajı yüksek ürünler sağlıyoruz. Hizmetlerimizi sunarken yenilikçi müşteri odaklı ve şeffaf şekilde hareket ediyoruz.

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddiamızı korumaya devam ediyoruz. Pazar payını en üst seviyelere çıkarmak için markamızı büyütüyoruz. Firmamız, bireysel ya da kurumsal tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyor. Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimize her zaman kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet desteği sağlıyoruz.

sesli panel radyo dinle kesintisiz Mobil Sohbet

Powered by EvrenselPanel